ETMD Futbol Liginde ilk 4 takım arasına girdik.


17.08.2015
Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği tarafından 18 Nisan 2015 tarihinde düzenlenen ETMD Futbol Liginde B Grubunda, EAE Elektrik, Optima Mühendislik, Etis Elektrik, Matriks ve Segatech firmalarıyla aynı grupta yer aldık.

Grup maçlarımız sonrasında takımımız B Grubundan 2. olarak çıkarak play-off oynamaya hak kazandı. Play-off mücadelesinde Elektropanç firmasıyla eşleşen takımımız maçı 10-2 gibi farklı bir skorla kazanarak çeyrek finale çıktı. Çeyrek finalde grup maçlarında turnuvanın en iyi 2.si olan Neocom firmasını 4-0 yenerek EEC adını yarı finale yazdırdık. Yarı finalde turnuva boyunca yenilgisi olmayan Pelsan Aydınlatma firması ile karşılaşan takımımız ilk yarıyı iyi bir futbol oynayarak 2-1 önde kapattı ancak ikinci yarının sonunda sahadan 4-2 mağlup ayrılarak turnuvaya veda etti.

Başta bu organizasyonu sağlayan ve sektör bazında firmaları bir araya getiren ETMD Derneğine ve Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer Özekli’ye, turnuva süresi boyunca turnuvaya renk katan tüm takımlara (firmalara), amatör ruh ile profesyonel futbol ortamını yaşatan takım arkadaşlarımıza ve bizi tribünlerde yalnız bırakmayan EEC çalışanlarına teşekkür ederiz. Bir sonraki turnuvada buluşmak dileğiyle…