EEC, ISAF Smart Buildings Konferansına sponsor olarak katılıyor.


04.09.2015
UTTMD Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği ve Marmara Fuarcılık tarafından düzenlenen ve EEC’nin altın sponsoru olduğu ISAF Smart Buildings Konferansı, ISAF Smart Home Fuarı ile eşzamanlı olarak 19 Eylül 2015 Cumartesi günü İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek. 

Tesis Yönetimi konusundaki gelişmelerin ele alınacağı konferansa Otel, AVM ve Tesis Müdürleri gibi pek çok önemli profesyonel ve sektör temsilcisi katılacak.

EEC, konferansta sektör profesyonellerini ve katılımcıları güncel teknolojiler ve entegrasyon çözümleri konusunda bilgilendirecek. Öğleden sonra saat 14:30’da başlayacak oturumda EEC Kurumsal Satış Yöneticisi Can Güzel “Otel Oda Yönetim Sistemleri ve Entegrasyon Çözümleri” konusunda, EEC Kıdemli Satış Destek Uzmanı Mesut Papiroğlu da “Otellerde Akıllı Bina Otomasyon Çözümleri” konusunda firmamızın deneyimlerini ve çözüm seçeneklerini paylaşacaklar.

Her yıl gerçekleştirilen ISAF Security Fuarı (19. Uluslararası Güvenlik ve RFID Fuarı) en son 2014 yılında 69 ülkeden yaklaşık 22.000 profesyonelin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu sene de fuar içerisinde Security, IT Security ve Smart Home konularında 3 ayrı fuar ve 3 ayrı konferans düzenlenecek.

Fuarla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Konferansla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Fuar ve konferans davetiyeniz için tıklayınız.

Daha fazla bilgi için:
Duygu Saygı
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
Telefon: 0212 320 1626
Faks: 0212 320 1636
E-posta: duygu.saygi@eec.com.tr

EEC Hakkında
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, orta ve büyük ölçekli yapılarda yangın, güvenlik, geçiş kontrol, kapalı devre televizyon ve bina otomasyon sistemlerinin üst düzey entegrasyonunda deneyimli bir zayıf akım sistemleri firmasıdır. EEC, 30 yılı aşkın bir süredir tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

EEC hakkında daha ayrıntılı bilgi için »