EEC, IV. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nde Sektör Profesyonelleri ve Müşterileriyle Buluşuyor


06.10.2015
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri 21-24 Ekim 2015 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek IV. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi'ne katılıyor.

Sergi alanında A05 nolu standında sektör profesyonellerini ve son kullanıcı müşterilerini ağırlayacak olan EEC, konferansta da sektör profesyonellerini ve katılımcıları güncel teknolojiler ve entegrasyon çözümleri konusunda bilgilendirecek.

24 Ekim Cumartesi günü saat 11:00'de EEC Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Yanık, "Özel Yangın Algılama Cihazlarının Tasarım ve Uygulama Esasları" konusunda bir bildiri sunacak. Bildirinin içeriğinde noktasal, lineer ve hacimsel; duman, sıcaklık ve alev dedektörlerinin kullanım alanları ve birbirlerine göre avantajları anlatılacak. Öğleden sonra saat 14:20'de EEC Satış Destek Müdürü Hasan Aslankurt, "Zayıf Akım Sistemlerinde Test, Hizmete Alma ve Kullanıcıya Devir İşlemleri" konusunda bir bildiri sunacak. Hasan Aslankurt'un bildirisinde özellikle yangın alarm ve acil durum anons sistemleri gibi binalarda can güvenliğini sağlamak için kurulan sistemlerin tasarım, montaj ve hizmete alınması için gereken ulusal ve uluslararası standartlar ve yürütülmesi gereken test ve teslim süreçleri anlatılacak.

İki yılda bir gerçekleştirilen etkinlik en son 2013 yılında yaklaşık 5.000 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu seneki kongre içerisinde VIII. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu, III. Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu, II. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu ve SMM Serbest Müşavir Mühendis Forumu başlıklarıyla toplam 4 adet sempozyum düzenlenecek.

Kongre ve sergi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Daha fazla bilgi için:
Duygu Saygı
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
Telefon: 0212 320 1626
Faks: 0212 320 1636
E-posta: duygu.saygi@eec.com.tr

EEC Hakkında
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, orta ve büyük ölçekli yapılarda yangın, güvenlik, geçiş kontrol, kapalı devre televizyon ve bina otomasyon sistemlerinin üst düzey entegrasyonunda deneyimli bir zayıf akım sistemleri firmasıdır. EEC, 30 yılı aşkın bir süredir tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

EEC hakkında daha ayrıntılı bilgi için »