EEC TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisine Katılıyor.


22.10.2015
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, 12-13 Kasım 2015 tarihlerinde WOW Convention Center Istanbul'da gerçekleşecek "IV. Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi"ne katılıyor.

EEC, A-1 no'lu standında yangın algılama ve alarm sistemleri ile ilgili son yenilikleri sergileyecek.
EEC standında

  • Akıllı Adreslenebilir Yangın Dedektörleri
  • Network Yangın Kontrol Panelleri
  • Hava Çekmeli Hassas Duman Algılama Cihazları
  • Üç Boyutlu Lineer Duman Dedektörleri
  • Ex-Proof Sıcaklık, Alev ve Gaz Dedektörleri
  • Acil Durum Aydınlatma Armatürleri
  • Konut Tipi Duman Alarmları

ziyaretçilerin dikkatine sunulacak.

İki yılda bir düzenlenen ve bu yıl EEC'nin sponsorları arasında bulunduğu TÜYAK Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, ulusal ve uluslararası kuruluşların destekleri, yurt içi ve yurt dışı üniversite ve firma temsilcilerinin katkıları ile gerçekleştiriliyor. 2013 yılında 1.500 kişinin üzerinde kişinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğin bu seneki ana teması: "Konaklama ve Sağlık Yapılarında Güvenlik".

EEC Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Yanık Sempozyumun açılış konferansında "Konutlarda Algılama ve Uyarı Sistemleri" konulu bir sunum yapacak. Sunumda evlerimizde yangına karşı ne gibi önlemler alabileceğimiz, bir yangın durumunda canımızı korumak için neler yapabileceğimiz konusunda bilgiler verecek. Türkiye'de konutlarda ve konut binalarında yangın algılama ve uyarı sistemlerinin tasarım ve uygulamasında yapılan yanlışlıkları ve çözüm önerilerini izleyicilerle paylaşacak.

Daha fazla bilgi için:
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
Telefon: 0212 320 1626
Faks: 0212 320 1636
E-posta: ebks@eec.com.tr

EEC Hakkında

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, orta ve büyük ölçekli yapılarda yangın, güvenlik, geçiş kontrol, kapalı devre televizyon ve bina otomasyon sistemlerinin üst düzey entegrasyonunda deneyimli bir zayıf akim sistemleri firmasıdır. EEC, 30 yılı aşkın bir süredir tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.
EEC hakkında daha ayrıntılı bilgi »