EEC, WIN Automation Fuarında Farklı Ürün Yelpazesiyle Dikkat Çekti!


01.04.2016
EEC, 17  - 20 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü'nde gerçekleştirilen WIN  Automation Fuarına katıldı. Endüstriyel tesisler için geliştirilmiş yangından korunma, güvenlik ve otomasyon çözümlerinin sergilendiği EEC standı, fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

EEC'nin işletmelerin devamlılığı için en büyük tehlike olan yangını önleme, en hızlı bir şekilde müdahale etme ve en az hasarla atlatılmasını sağlayacak yangın algılama, duman tahliye ve otomatik yangın söndürme sistemleri konusunda sunduğu çözümler ziyaretçiler tarafından dikkatle incelendi. Alanlarında uzman EEC mühendisleri tarafından sunulan,

  • Farklı bölgelerdeki tesislerin bir merkezden yönetimi ve izlenmesini sağlayan bina otomasyon ve güvenlik sistemleri
  • Sanayi yatırımlarında kurulması gereken yangın alarm ve sesli anons sistemlerinin acil durum entegrasyonu
  • Bilgi işlem odalarının ve değerli makinaların yangına karşı hasarsız korunmasını sağlayan otomatik HFC ve Novec gazlı söndürme sistemleri
  • Kameralı güvenlik ve geçiş kontrol sistemlerini entegre bir şekilde kullanılmasının sağladığı faydalar
  • Standart ve yönetmeliklere uygun acil durum aydınlatma sistemleri

gibi ürün ve hizmetler de fuarda ilgi gören konular oldu.
Özellikle yangın algılama ve söndürme sistemleri üzerine birçok keşif talebi alan EEC Ekibi, yaptığı görüşmelerle fuardan memnun ayrıldı.
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Yanık, EEC'nin WIN Fuarı'ndaki etkisini ve aldıkları olumlu tepkileri "30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel tesisler için yangın, güvenlik ve bina otomasyonu alanında çözümler sunuyoruz. Türkiye'nin her sanayi alanında kalburüstü üreticilerine hizmet veriyoruz. Endüstri firmalarının iş devamlılığı, can ve mal güvenliği, çalışanları için endüstri standartlarında çalışma ortamları sağlama konularındaki zorlu gereksinimlerini çok iyi biliyoruz ve müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışıyoruz. Giderek karmaşıklaşan ve daha fazla teknoloji yatırımı gerektiren endüstri tesislerinde güvenlik, verimlilik ve konfor için en uygun çözümleri, çok geniş ürün yelpazemiz ve binlerce referans projemizde kazandığımız deneyimlerle en üst düzeyde sağlayan bir firma olduğumuza inanıyorum. Bu fuarda gördüğümüz ilgi de bu düşüncelerimi pekiştirdi" sözleriyle özetledi.
Yanık, "Fuarda olduğumuz günlerde yaşanan vahim terör saldırıları karşısında EEC ekibi olarak kayıplarımızın üzüntüsünü paylaştığımızı, yaralılarımıza acil şifalar dilediğimizi belirtmek isterim." şeklinde ülke gündemine ilişkin görüşlerini de paylaştı.

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
H. Z. Türkkan Sok. Famas Plaza A16,
Okmeydanı, Şişli 34384 İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 320 1626
Faks: 0212 320 1636
E-posta: ebks@eec.com.tr

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, orta ve büyük ölçekli yapılarda yangın, güvenlik, geçiş kontrol, kapalı devre televizyon ve bina otomasyon sistemlerinin üst düzey entegrasyonunda deneyimli bir zayıf akım sistemleri firmasıdır. EEC 30 yılı aşkın bir süredir tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.