EEC’den TRAKA Akıllı Anahtar ve Değerli Varlık Yönetimi Çözümleri Semineri


EEC yeni iş ortağı TRAKA'nın tüm dünyada işletmelerin anahtar ve değerli varlıklarını yönetmek için kullandıkları çözümlerini tanıtmak için 4 Kasım 2014'te The Marmara Taksim Oteli'nde bir seminer düzenledi. Farklı sektörlerden işletme ve güvenlik yöneticilerinin katıldığı seminer büyük ilgi gördü.

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Yanık, hoşgeldiniz konuşmasında "TRAKA çözümlerini kurumsal müşterilerimize sunduğumuz entegre güvenlik çözümlerimizle birlikte işletme devamlılığı ve verimliliğini de güçlendiren önemli bir bileşen olarak görüyoruz. Projelerimizde ana güvenlik platformu olarak kullandığımız LENEL OnGuard geçiş kontrol sistemleriyle tamamen entegre olarak çalışabilmesi, sunduğumuz katma değeri arttırıyor." dedi. TRAKA Satış ve Pazarlama Direktörü Brenda Taylor, Assa-Abloy grubunda yer alan TRAKA firmasını ve ürünlerini tanıtırken "İşletmenizdeki anahtarları "akıllı anahtar"lara çeviren TRAKA ile kapılarınızın erişim yetkilerinin belirlenmesi, araç filonuzun ve değerli varlıklarınızın yönetimi, bir sistem üzerinden yapılabilmekte, olağan dışı durumlar otomatik olarak raporlanabilmektedir. TRAKA ile kurumunuzdaki anahtar ve değerli varlıklarınızı yönetmek sadece güvenliğinizi arttırmakla kalmaz, ayrıca yüksek yatırım getirisi de sağlar." şeklinde konuştu. TRAKA Doğu Avrupa İş Geliştirme Müdürü Bilgitay Çelik, TRAKA'nın havalimanları için özel olarak geliştirdiği sistemleri örnek olarak gösterdi ve canlı bir demonstrasyon yaparak katılımcıların sorularını yanıtladı.

UTC Fire & Security İş Geliştirme Müdürü Berk Delevi'nin sunumuyla başlayan ikinci oturumda LENEL Kartlı Geçiş Sistemleri tanıtıldı. Brenda Taylor TRAKA-LENEL entegrasyonunun kullanıcıya sağladığı ek faydaları anlatarak uygulamalardan örnekler verdi. Seminerin son bölümünde EEC Ürün Geliştirme ve Pazarlama Yöneticisi Can Güzel, EEC'nin TRAKA ürünlerinin Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine sunulabilmesi için oluşturulan satış kanalları hakkında bilgi verdi.

Can Güzel
EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri
H. Z. Türkkan Sok., Famas Plaza A16,
Okmeydanı, Şişli 34384 İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 320 1626
Faks: 0212 320 1636
E-posta: ebks@eec.com.tr

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, orta ve büyük ölçekli yapılarda yangın, güvenlik, geçiş kontrol, kapalı devre televizyon ve bina otomasyon sistemlerinin üst düzey entegrasyonunda deneyimli bir zayıf akım sistemleri firmasıdır. EEC 30 yılı aşkın bir süredir tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

TRAKA "akıllı anahtar"lar sayesinde kurumunuzdaki değerli varlıkların kontrol, takip ve kullanım detaylarının kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. 1994 yılından beri akıllı anahtar ve değerli varlık yönetim çözümleri üreten TRAKA, dünyanın en büyük güvenlik firmaları ile entegrasyon olanakları sunmaktadır. TRAKA 2012 yılından beri Assa Abloy bünyesinde yer almaktadır.

TRAKA Akıllı Anahtar ve Değerli Varlık Yönetimi Çözümleri »
Ulaşım sektörüne özel Traka çözümleri »
Lenel-Traka entegrasyonu »