Eocortex Entegre Video Yönetim Yazılımı


EOCORTEX ULTRA VMS: Sınırsız ölçeklenebilir video gözetim sistemleri için tasarlanmış üst düzey Video Yönetim Yazılımı

Eocortex 2008 yılında Rusya Federasyonu'nda kurulmuştur. Eocortex, Video içerik analizi ve network video kaydedicilerinin (NVR) güçlü entegrasyonuna sahip Açık-Platform Video Yönetim Yazılımı (VMS) sağlayıcısıdır.
17.000'in üzerinde video gözetim sisteminde 200.000'den fazla IP video kamerası Eocortex ile tüm dünyada başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Eocortex, sınırsız sayıda IP kamerasını, sunucuyu ve iş istasyonunu ile ölçeklenebilir bir sistem oluşturmanıza olanak tanır.

 • Sınırsız Ölçeklenebilirlik: Sınırsız sayıda IP kamera, sunucu ve iş istasyonu ile her boyutta Kameralı güvenlik sistemi oluşturabilirsiniz.
 • Açık Platform: Birçok sistemin entegre olmasına imkân verir. Yangın İhbar Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri ile entegredir.
 • Hepsi Bir Arada: Büyük video sistemlerinin ihtiyaçları için ek bir yazılım yüklemenize gerek yoktur.
 • Video Wall: Herhangi bir terminalden Sistemdeki IP kameraları istediğiniz iş istasyonlarına çerçeveleri sürükleyerek atayabilirsiniz. KVM anahtarları, özel denetleyiciler veya ek yazılımlara ihtiyacı ortadan kaldırır.
 • Özelleştirme: Büyük video gözetim sistemlerinin elle ya da otomatik olarak yapılandırmasını ve gelişmiş şekilde izlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ekstralar: Hızlı, temiz bir ara yüz ve kolay kullanımlı navigasyon, Push bildirimler, mesajlaşma, Sohbet vb.
 • Alarm Yönetimi: Büyük bir video gözetim sisteminde, belirli bir kişiyi tarihe veya saate göre aramanız çok zaman alır. Eocortex geliştiricileri son zamanlarda çeşitli IP kameraların görüş alanlarına bakarak, belirli bir bölgedeki bir nesnenin hareketini izlemenize izin veren bir araç geliştirdi.
 • Güvenilirlik: Çeşitli sunucu yedekleme ve rezervasyon seçenekleri ile verilerin güvenliğini sağlar.
 • Basit Lisanslama-Şeffaf Fiyatlama: Kullanmakta olduğunuz her kanal için bir lisansa ihtiyacınız var. Ömür boyu güncellemeleri ve mobil uygulamalar ücretsizdir.
 • İleri Düzey Video Analizi: Şüpheli izleme modülü dahil çok sayıda Akıllı modülü bir araya getiren çok çeşitli güvenlik görevlerini çözmeye izin verir. Video gözetim sisteminin işlevselliğini arttırmak için akıllı modülleri Eocortex'in IP kamera yazılımına bağlayabilirsiniz.
 • İnsan Sayma, Plaka Tanıma, Yüz Tanıma, Kalabalık Takibi, Şüpheli Arama, Yüksek Ses Algılama, Sabotaj Tespiti, Sıcaklık Haritası, Ses Alarmı, Kuyruk Sayımı, Duman ve Yangın Takibi, Terk Edilmiş Nesne vb.

Yangın Alarm Entegrasyonu

Eocortex / Macroscop Video Yönetim Yazılımı, Eaton ya da Ziton Yangın Alarm Sistemlerimizi entegre ederek, yangın alarmı gelen bölgedeki kameraların görüntülerini otomatik olarak izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Alarm öncesi ve sonrası için kayıtlarınızda çözünürlük ve resim kayıt oranını arttırarak ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz. Aynı şekilde Rosslare ve Remsdaq Geçiş Kontrol sistemleri ile de entegre edilebilir.

ZITON Yangın Alarm ve EOCORTEX VMS Entegrasyonu

EATON Yangın Alarm ve EOCORTEX VMS Entegrasyonu