SIEMENS DESIGO CC Entegre Bina Yönetimi Platformu


Binalarda ihtiyaç duyulan gereksinimler giderek artıyor. Küresel enerji tüketiminin yüzde 40'ı binalarda gerçekleşiyor. İşletme maliyetleri ise toplam inşaat maliyetinin yüzde 80'ini oluşturuyor. Ekonomistler, binalardan kaynaklanan mesleki hastalıkların gayri safi milli hasılanın yüzde 1'i kadar azalmaya sebep olduğunu tahmin ediyor. Yasal riskler, kaynakların kıtlığı, yüksek güvenlik standartları, pazar paylarında rekabet... Bu faktörlerin tümü yöneticiler ve yatırımcılar, inşaat operatörleri ve tesis yöneticileri, kullanıcılar ve bina sakinleri için önemli sorunlar teşkil ediyor.

Yüksek performans, emniyet, güvenlik ve maliyet avantajlarıyla; Desigo dünyanın en kapsamlı bina yönetim sistemidir.

Siemens, Desigo ile hem şu anki hem de gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızı kapsayan entegre bir bina yönetim sistemi sunuyor. Desigo şu anda piyasada bulunan dünyanın en geniş kapsamlı bina yönetim sistemidir. Desigo, yöneticilere, CEO'lara, kullanıcılara, tesis yöneticilerine, bina sakinlerine uzun vadede kurum ve kuruluşların geleceğini koruyacak uygulanabilir kararlar almalarını sağlayacak mülkler ve yapı portföylerinin bütün yönleri ile ilgili gereken tüm bilgileri sağlar.

Bu, Desigo'nun geniş ürün portföyü ve bina teknolojisi alanında bir dönüm noktası olan, yenilikçi Desigo CC platformu ile mümkün olmaktadır. Desigo CC ile, binadaki tüm sistemleri kontrol edebilir ve optimize edebilirsiniz: Isıtma, havalandırma, iklimlendirme, aydınlatma, gölgeleme, oda otomasyonu, enerji yönetimi ve yangın güvenliğinin yanı sıra güvenlik kamerası ve izinsiz giriş koruması bu sistemlerden bazılarıdır. Desigo CC, ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve çoklu sistemlerin yanı sıra bireysel hizmetleri yönetmek için de kullanılabilir.

SIEMENS DESIGO CC

  • Akıllı enerji yönetimi ve enerji tasarruf fonksiyonlarından kaynaklanan düşük enerji maliyeti
  • Maksimum esneklik sayesinde uzun vadeli yatırım koruması
  • Oda ikliminin optimize edilmesi ile kullanıcı üretkenliğini artırma
  • Bakım için daha az çaba sarf ederek daha yüksek verim elde etme
  • Her aşamada kolay kullanım
  • Sertifikalı güvenilirlik seviyesi ve uzun ömürlü kullanım