iLight Aydınlatma Otomasyon Sistemleri


iLight, aydınlatma otomasyonuna getirdiği seçkin çözümleriyle özellikle AVM, Otel , İş merkezleri gibi profesyonel çözümler gerektiren alanlarda ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyor. Ayrıca iLight Yüksek kapasiteli anahtarlama cihazları sayesinde özellikle genel hacim çözümlerinde sektörünün en yetenekli markası olarak kabul edilmektedir.

iLIGHT Kimdir?

iLight markası dünyaca tanınan Amerikan Eaton firmasının tescilli markasıdır. Eaton, elektrik ürünleri pazarında $22,6 milyar hacime sahip, dünya üzerinde 102.000 çalışanı olan, pazarın önde gelen firmalarından biridir.

Entegrasyon

Bir aydınlatma otomasyon markası olan iLight, yaşam merkezinizin ihtiyacına bağlı olarak diğer sistemlerle kolayca entegre olabilmektedir. Ayrıca profesyonel bir aydınlatma protokolü olan DMX ile entegrasyon sağlayabilmek için özel DMX arabirimleri mevcuttur. Özel RS-232 çeviriciler ile RS-232 uyumlu diğer tüm protokoller ile iletişim imkanı sağlanmaktadır.

Seçkin Özellikler

iLight aydınlatma otomasyon sistemleri, ürün kalitesi , yaşam merkezine özel çözümleri ve tüm dünyaca kabul görmüş çözüm teknolojileri ile benzersizdir.

  • Özellikle yüksek ölçekte iş ve yaşam merkezine hizmet verebilecek nitelikte proje çözüm kapasitesi
  • Geniş ürün gamı
  • Özel durumlara özel çözüm geliştirme kabiliyeti
  • Çok geniş anahtar seçenekleri ile her türlü dekorasyona ve estetik tercihlere uyum
  • Dünyaca tanınmış otomasyon sistemleri ile entegrasyon
  • Merkezi yönetim yazılımı

Ürün Bileşenleri

Anahtarlar

Ürün Bileşenleri

Anahtarlar, bir aydınlatma otomasyonu sisteminin görünen yüzüdür. iLight anahtarları ve dokunmatik ekran panelleri, pazarda kabul görmüş yeteneklerinin yanısıra estetik olarak da size hitap etmektedir.Yaşam alanının tasarımına göre geniş anahtar seçenekleri ve dokunmatik ekran paneller sunan iLight markası yaşam alanınıza estetik değerler katıyor ve talep ettiğiniz tasarımda çözümler sunuyor.

Pano İçi Bileşenler

Pano İçi Bileşenler

Yaşam alanınızdaki aydınlatma sistemini, tercihlerinize göre kullanabilmenizi sağlayacak sistemlerdir.

Algılayıcılar

Algılayıcılar

iLight markalı hareket algıyıcıları gruplanabilir özellikleri sayesinde genel hacimler için uygun çözümler sunmaktadır. Gün ışığı sensörleri ise iç ve dış mekan seçenekleri ile tarafımızdan gerçekleştirilecek projelendirme aşamasında sizin için en uygun çözümü üretmemizi sağlamaktadır. Kombine algılayıcı modelleri hem hareket algılama fonksiyonunu hemde gün ışığı algılama fonksiyonunu eş zamanlı gerçekleştirebilen ürünler olup daha az yer kaplamaktadır.

Merkezi Yazılım

Merkezi Yazılım

Projenizin ihtiyacına göre iLight aydınlatma otomasyonu sistemleri bütün sistemin tek bir merkezden gözlenebilmesi ve kontrolüne olanak sağlayacak merkezi yazılım sistemini sunmaktadır.

Görsel olarak sistem bileşenlerini ayırt etmenizi sağlayacak kullanışlı arayüzü sayesinde aydınlatma otomasyonunu hızlı ve etkin bir biçimde kullanabileceksiniz.