iCall Hemşire Çağrı Sistemleri


Sadece Çağrı Sistemi Olmanın Çok Ötesinde

iCall ürünleri bir hemşire çağrı sisteminden beklentilerin çok üzerinde. Hastanenizdeki hem hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmanızı sağlıyor, hem de personelinizin çalışma performansını ölçmenize yardımcı oluyoruz. Günümüzdeki modern hastane konsepti içerisinde hemşire çağrı sistemi ürünlerimiz işletmenizi daha da değerli hale getirecek.

Güçlü ve Denenmiş Sistemler

Indigo Care firması 30 yıldan beri hemşire çağrı sistemleri üreten sektördeki devlerden biridir. Hemşire çağrı sistemleri ile telekomünikasyon sistemlerini tam entegre edebilmek mümkündür. Belçika menşeili olan Indigo Care firması 2007 senesinden beri de hemşire çağrı sistemlerini IP olarak üretmektedir. Yakın gelecekte mevcut hemşire çağrı sistemleri yerlerini IP hemşire çağrı sistemlerine bırakacaklardır.

Eskiden kurulu bulunan sistemlerinizi kablolamanızı değiştirmeden Indigo Care firmasının I-Call ürünlerine çevirebilmeniz mümkündür. Böylece mevcut tesisatınız ile çok daha ileri düzeyde, teknolojik ve kullanıcı dostu ve IP özellikli bir hemşire çağrı sistemine kavuşabilmeniz mümkündür.

iCall size geniş ürün gamı ile hizmet veriyor.

  • Hasta yatak başı Üniteleri
  • Hemşire Bankoları
  • iCall Hasta Yatak Başı ÜniteleriAcil Durum Butonları
  • Mavi Kod Butonları
  • Koridor Lambaları
  • Yazılımlar

Hasta Yatak Başı Üniteleri

iCall ürünlerinde hemşire bankoları ile hem intekom özelliği olacak hem de olmayacak şekilde haberleşmeyi sağlayan hasta yatak başı üniteleri mevcuttur. Tüm hasta yatak başı üniteleri arızaya karşı denetlenebilir yapıdadır. IP olarak doğrudan network hattına bağlanabilen modelleri olduğu gibi konvansiyonel modellerle adresleme yapılarak çözümün sağlanabileceği modeller de mevcuttur.

iCall Hemşire BankolarıHemşire Bankoları

Hemşire çağrı sistemindeki tüm çağrı, teyit, iptal, oda monitörleme gibi işlemler hemşire bankoları üzerinden gerçekleştirilebilir. Gece / gündüz ya da hafta içi / hafta sonu günleri modunda değişik programlama yapılabilmektedir. İnterkom özelliği olan ve intorkom özelliği olmayan modelleri de mevcuttur.  

Acil Durum Butonları

IP acil durum butonları ürün gamımızda bulunan ürünlerdendir. Oda tuvaletleri ve ortak tuvaletlerde oluşabilecek acil bir durumda hastane personelini uyarabilmek için kullanılmaktadır. Islak mekanlarda kullanılacak olması dolayısıyla bu ortamlara uygun şekilde üretilmişlerdir. Mevcut network hattına bağlanabilmektedir. Özellikle renovasyon ve retrofit çözümlerde çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Mavi Kod Butonları

En üst düzeyde acil çağrı tipi olan mavi kod alarmını verebilmek için kullanılan bu butonda tam IP olarak çalışmaktadır. Yine renavosyon ve retrofit çözümlerde çok büyük avantajları beraberinde getirmektedir.

iCall Koridor LambalarıKoridor Lambaları

Kapı üzerinde bulunan koridor lambalarının kontrolü hasta yatak başı ünitesi ya da tuvaletlerdeki acil durum butonları tarafından yapılmaktadır. Kapı üstü koridor lambasının kontrolü hasta yatakbaşı ünitesi ya da tuvaletlerdeki acil durum butonları tarafından yapılmaktadır. Koridor lambalarının içindeki değişik renkli lambalar farklı aktivasyonları göstermek için kullanılır. Örn: hasta yatak başından çağrı yapıldığında kırmızı yanıyorken, hemşire odaya girdiğinde yeşil ya da tuvaletten çağrı yapılınca sarı yanacaktır.

Database Yazılımları

Database ve raporlama yazılımı sayesinde sistemin tüm çağrı olaylarını toplamak, sıralamak, saklamak ve analiz etmek mümkündür. Dolayısıyla hastane yönetiminin hasta memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarabilmek için gereken performans somut verilerinin hepsi tek bir tuşla PC çıktısı olarak görünebilir.