UTC Advisor Management Entegrasyon ve Yönetim Yazılımı


Tesis ve Güvenlik Yönetiminiz için Tek Arayüz

Advisor Management platformu tesisinizde kullanılan çeşitli güvenlik sistemlerini tek bir arayüz altında toplayan bir entegrasyon platformudur. Advisor Management Entegrasyon ve Yönetim Yazılımı UTC tarafından sunulan kartlı geçiş, yangın algılama ve alarm, hırsız alarm ve video gözetleme sistemlerini tek bir platform altında entegre eder ve tek bir kullanıcı arayüzünde toplayarak işletmenizin güvenliğini garanti altına alır. 

İşletmeniz ne kadar büyük ve dağınık yapıda olursa olsun Advisor platformu sayesinde tüm güvenlik sistemlerini tek bir arayüz üzerinden izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sistemler arasındaki üst düzey entegrasyon sayesinde sistemler arasında ilişkilendirme yapılabilir ve son kullanıcıya daha kapsamlı ve detaylı bir durum raporu sunabilir.

Yangın İhbar Sistemleri

ZitonAdvisor Management yönetim yazılımı ile UTC Ziton ZP serisi yangın alarm panelleri ile tam entegrasyon sağlanmıştır. Bu ileri düzey entegrasyon sayesinde sistem ve alarm durumlarını görüntüleyebilmenin yanı sıra çeşitli kontrol fonksiyonlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre bir yangın anında çeşitli kapıların kilidi açılabilir, asansörler giriş katına yönlendirilebilir ve önceden belirlenmiş benzeri kontrol senaryoları başlatılabilir. Eğer yangın alarmının oluştuğu bölgede ilişkilendirilmiş bir video kamera varsa alarm ile birlikte canlı video görüntüleri de operatöre iletilir böylelikle operatör alarmın doğruluğunu teyit edebilir ve gelişimini daha hızlı takip edebilir.

UTC Ziton Yangın Algılama Sistemleri hakkında daha fazla bilgi »

Video Gözetleme Sistemleri

UTC Truvision Video GözetimAdvisor Management yönetim yazılımı çeşitli UTC TruVision dijital video kayıt cihazlarını destekler. Advisor Management yazılımı üzerinden bu dijital kayıt cihazlarına bağlı tüm kameraların canlı ve kaydedilmiş görüntülerine ulaşabilirsiniz. Sistemler arasındaki entegrasyon sayesinde bir alarm durumunda o alarmla ilişkili canlı veya geçmiş kamera görüntülerine hızlıca ulaşılabilir. Aynı zamanda Advisor Management yazılımı üzerinde harektli kamera (PTZ) komutları da gönderebilir ve hareketli kameralarınızı da kontrol edebilirsiniz.

UTC Video Gözetleme Sistemleri hakkında daha fazla bilgi »

Kartlı Geçiş Sistemleri

UTC Kartlı GeçişAdvisor Management yönetim yazılımı UTC Advisor Master kontrol panelleriyle entegre edilebilir. Tüm kullanıcı tanımlamaları ve yetkilendirmeleri tek bir arayüz üzerinde yapılabilir. İşletmeniz birden fazla ve uzak tesislerden oluşsa bile kullanıcıyı ve yetkilerini her farklı bölge için ayrı ayrı eklemenize gerek kalmadan tek bir arayüz üzerinden yetkilendirmelerini yapabilirsiniz.

UTC ATS Master ve ATS Advanced Kartlı Geçiş Sistemleri hakkında daha fazla bilgi »

Hırsız İhbar Sistemleri

Advisor yönetim yazılımı UTC Advisor Master ve Advisor Advanced hırsız ihbar panellerini destekler. Herhangi bir hırsız alarmı tespit edildiğinde tam yeri kat planı üzerinde belirtilir ve o bölgeyle ilişkilendirilmiş canlı kamera görüntüsü hemen ekrana getirilir. Buna ek olarak ilgili bölgedeki kapılar ve aydınlatma sistemleri tek tuş ile kontrol edilebilir.

UTC ATS Master ve ATS Advanced Hırsız İhbar Sistemleri hakkında daha fazla bilgi »

Kullanıcı Dostu Grafik Arayüzü

UTC Grafik ArayüzüSon kullanıcıya yönelik kolay anlaşılabilir ve harita ve kat planlarını da destekleyen grafik arayüzü sayesinde kullanıcı ihtiyacı olan bilgiye en kısa sürede ulaşabilir. Grafik arayüz üzerinde tüm alarm bilgileri, ilişkilendirilmiş kamera görüntüsü ile birlikte, son kullanıcıya aktarılır ve tüm kayıtlar tek bir veritabanı üzerinden takip edilebilir. 

Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş entegrasyon özelliklerine sahip Advisor yönetim yazılımı aynı zamanda kullanıcılara

  • Gelişmiş raporlama imkanı
  • Tüm sistemler için tek ortak veritabanı
  • Tüm sistemler için tek kullanıcı dostu arayüz
  • Personel, ziyaretçi, bekçi turu ve alarm yönetimi
  • Türkçe dil desteği

sunar.