Kurduğumuz Sistemler

EATON Yangın Alarm Sistemleri

EATON Yangın Alarm Sistemleri

EATON ile Tüm Projelerinize Uygun Yangın Alarm Sistemleri

EATON yangın alarm sistemleri, endüstriyel tesisler, sağlık kuruluşları, turistik amaçlı binalar, alışveriş merkezleri ve konutlar gibi en basitten en karmaşığa her büyüklükteki yangın alarm sistemleri için çok geniş bir ürün ailesi sunuyor.

Avrupa standartlarına uygun üretilen EATON ürünlerinin tamamı LPCB, BOSEC, VDS gibi uluslararası onay kuruluşları tarafından sertifikalandırılmıştır. EATON ürünlerinin ayrıca ABD standartlarına uygun versiyonları da bulunmaktadır. EATON yangın alarm sistemleri Rusya ve BDT ülkelerinde istenen GOST sertifikalarına da sahiptir. Aralarında Türkçe de bulunan 25 farklı dili destekleyen bu sistemlerle Türkiye ve çevre ülkelerindeki tüm projelerinize çözüm sağlayabiliyoruz.

Güçlü Uluslararası Markadan Uçtan Uca Komple Çözümler

Tümü EATON markalı ürünlerle, bir yangın algılama ve alarm sisteminden beklenebilecek sesli tahliye ve duman kontrolü gibi tüm acil durum kontrol sistemlerini üst düzeyde entegrasyonunu sağlayabiliyoruz. EATON yangın alarm sistemleri acil durum aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin otomatik olarak izlenmesi ve test edilmesini sağlayan Easy Check sistemleriyle de entegre edilebiliyor.

Akıllı Elektronik Adreslenebilir Dedektörler, Modüller ve Kontrol Panelleri

Tüm EATON dedektör, buton ve modülleri elektronik olarak adreslenebilmektedir. Sistemin auto-learn özelliği ile looplar panel tarafından taranarak loopa bağlı tüm cihazlar otomatik olarak adreslenir. Her bir çevrim hattına 200'e kadar adreslenebilir cihaz bağlamak mümkündür. 2000 metreye kadar uzayabilen loop hatlarının kısa devre hatalarına karşı maksimum seviyede korunmasını sağlamak için tüm cihazlarda dahili kısa devre izolatör ünitesi bulunmaktadır. 127 adet kontrol paneli network edilebilir. EATON network arabirim üniteleriyle daha geniş network sistemler kurmak da mümkündür. LON, BACNET, MODBUS protokolleriyle bina otomasyon sistemleriyle üst düzeyde entegrasyon sağlanabilmektedir. Yangın alarm ve kontrolünün yanı sıra elektronik adreslenebilir sesli alarm kontrol cihazları ile otomatik mesaj senaryoları oluşturulabilmektedir.